AT080TN01 V.1

| paneeli Malli | AT080TN01 V.1 |
|---|---|
| paneeli Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN01 V.1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 176.64×99.36 mm |
| ääriviivat | 192.8×116.9×6.7 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 300:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Tulojännite | 3.3/10.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on INNOLUX AT080TN01 V.1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
INNOLUX AT080TN01 V.1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
INNOLUX AT080TN01 V.1: n pdf-lomakkeessa tai INNOLUX AT080TN01 V.1: n tai muiden INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous INNOLUX AT080TN01 V.1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
INNOLUX AT080TN01 V.1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
INNOLUX AT080TN01 V.1: n pdf-lomakkeessa tai INNOLUX AT080TN01 V.1: n tai muiden INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous INNOLUX AT080TN01 V.1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AT080TN01 V.1"
- INNOLUX AT080TN01 V.1
- AT080TN01 V.1-lomake
- AT080TN01 V.1-kuva
- AT080TN01 V.1 hinta
- AT080TN01 V.1-jakelija

